Den dětí na Bulharské

V pátek 2.6. oslavili žáci prvního stupně Den dětí soutěžním dopolednem. Naši deváťáci pro ně připravili 20 disciplín (střílení florbalkou na branku, přetahování lanem, slalom na koloběžce, provlékání nitě uchem jehly, skládání puzzle ….). Po splnění každé z nich dostali razítko do kartičky. V závěru dopoledne obdržely všechny děti sladkou odměnu.

Žáci 6.A, 6.B, 7.A, 7.C a 8.B strávili Den dětí v Planetáriu Ostrava, kde zhlédli program Cesta věčného poutníka o kosmických sondách a jejich pozorování v naší Sluneční soustavě. Navštívili také přilehlé Experimentárium, kde si vyzkoušeli zajímavé exponáty.

Třídy 7.B a 8.A věnovaly Den dětí sportu – 7.B si užila trampolíny a 8.A navštívila Skatepark FERONA.