Sportovní den pro 2. stupeň

Závěr roku patřil také sportovním aktivitám. Dne 29. června 2022 se uskutečnil sportovní den pro 2. stupeň.

Žáci v průběhu celého dopoledne soutěžili na 6 bodovaných stanovištích (běh na 60 metrů, skok daleký z místa, sedy-lehy, skoky přes švihadlo, hod medicinbalem a hod granátem na cíl) a 1 bonusovém, kde si mohli vyzkoušet základní kopy a údery v rámci taekwonda, korejského bojového umění.

Po vyhodnocení všech výsledků došlo k vyhlášení nejvšestrannějšího sportovce a sportovkyně ve dvou kategoriích, a to 6.–7. ročník a 8.–9. ročník.

Umístění dívek:

1. místo – Valentina Byrtusová, 7. B

2. místo – Lucie Klímová, 7. B

3. místo – Michaela Ministrová, 7. B

1. místo – Nikol Ratajová, 8. B

2. místo – Tereza Hrabovská, 9. C

3. místo – Jana Sovová, 9. C

Umístění chlapců:

1. místo – Petr Macko, 7. A

2. místo – Matěj Bosák, 7. B

3. místo – Matyas Bende, 7. B

1. místo – Daniel Franek, 9. B

2. místo – David Piprek, 9. C

3. místo – Martin Pískovský, 8. A

Pro zajímavost jsme vyhodnotili také absolutní vítěze celého 2. stupně, kterými se stali Valentina Byrtusová a Petr Macko.

Všem moc gratulujeme! Věříme, že si žáci sportovní den užili stejně jako vyučující. 😊

Mgr. Robin Talacek