Aktuality

Vážení fanoušci ze školy Bulharská,

dovolte mi, abych Vám poděkovala za Vaši účast na Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019, které bylo největší propagací tohoto sportu a věřím, že přispěje k jeho celkovému rozvoji.
   Mistrovství beze sporu měnilo hned několikrát historické tabulky. Už jen svou návštěvností. Hned první hrací den a přes sedm tisíc diváků v hale. Třetí hrací den a 8 462 fanoušků a přepisoval se tak historický rekord návštěvnosti para hokejového utkání. Díky mediální podpoře šampionátu se česká PARAmánie šířila do celého světa. Zahraniční reportéři USA, Kanady, ale třeba i Lotyšska, sledovali dění v Ostravě. Utkání české reprezentace se živě promítalo během sportovních zápasů zámořské NHL. Objevilo se dokonce v sestřihu TOP10 akcí NBC TV v USA. Online stream zápasů z Ostravy sledovalo 154 tisíc lidí ve 131 zemích světa!!!!!!! Neuvěřitelný zájem fanoušků, kteří si vyžádali založení transparentního účtu, aby mohli naše borce podpořit v jejich dalším trénování je prostě úžasný.

   A Vy jste toho byli součástí. Děkujeme.

   V brzké době Vás budeme kontaktovat s informacemi týkajícími se vyhodnocení fanouškovské soutěže. Také pro Vás máme malé překvapení.

EVA DAWSON
Education Program Manager
OSTRAVA 2019 WORLD PARA ICE HOCKEY CHAMPIONSHIPS


Kazický - 13.5.2019 18:30

zpět