Domácí vzdělávání

Text odeslaný rodičům žáků
Vážení rodiče,
vzhledem k mimořádné situaci se na Vás obracíme s žádostí o spolupráci. Na dnešní poradě jsme se dohodli na způsobu vzdělávání Vašich dětí v dalších dnech, spíše týdnech. Budeme se snažit i nadále vzdělávat Vaše děti. Je třeba si uvědomit, že nenastal čas prázdnin, ale jde o dočasnou krizovou situaci a opatření pro zdraví Vás a Vašich dětí. Hledáme cestu, je to pro nás velká neznámá. Učivo se budeme snažit pro žáky připravovat tak, aby bylo srozumitelné, v menším rozsahu.

Škola připravila tato opatření:
   - třídní učitel je koordinátorem domácího vzdělávání
   - informace budou odesílány jednou týdně
   - případná komunikace v jednotlivých předmětech bude probíhat již s konkrétním vyučujícím

Prosíme o odpověď na následující otázky, které nám napoví, v jaké podobě Vám můžeme předávat učební materiály:
1. možnost tisku ANO – NE
2. možnost oskenování či ofocení žákovských prací ANO – NE
3. mohou být dokumenty ve formátu *.doc, *.docx (WORD) ANO – NE

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vzájemnou spolupráci s Vámi i Vašimi dětmi.
Přejeme co nejzdravější dny, týdny …

učitelé ZŠ Bulharská

Kazický - 12.3.2020 19:22