Domácí distanční vzdělávání

Vážení rodiče, zde najdete souhrn informací k domácímu distančnímu vzdělávání žáků po dobu nouzového stavu, který byl vyhlášen vládou 12.3.2020 a předcházelo mu mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví platné od 11.3.2020, tj. zákaz osobní přítomnosti žáků ve škole.

Pravidla domácího distančního vzdělávání pro rodiče a žáky

1.Termíny:
    - rodiče žáků 1. stupně každou neděli okolo 18:00 obdrží od třídního učitele sadu výukových materiálů na další týden
    - rodiče žáků 2. stupně každé pondělí do 14:00 obdrží od třídního učitele sadu výukových materiálů na daný týden
    - vaše dítě všechny zadané úkoly musí zpracovat a poslat jednotlivým učitelům (u mladších žáků předpokládáme, že zpracované úkoly zasílá rodič) do soboty 18:00
    - žáci 7. ročníku mohou pro zpracování M, F a Př využít přednostně systém Teams, pro který dostali přístupové údaje

2. Nabídky učitelů
Učitelé napříč ročníky nabízejí žákům online konzultace v předem dohodnutých termínech.

3. Doporučený rozvrh pro žáky
Pro vaše dítě je důležitá pravidelnost, proto navrhujeme, aby se vaše dítě věnovalo výuce vždy ve stejnou dobu nejlépe v čase od 8 do 13 hodin. Prosím nezapomeňte na pravidelné krátké přestávky. Doporučujeme učivo rozložit do celého týdne podle následujícího rozvrhu:

1. - 3. ročník
pondělí samostatné tvoření, sledování pohádek a videí v angličtině
úterý M JA
středa M Prv
čtvrtek M JA
pátek M Prv

4. - 5. ročník
pondělí samostatné tvoření, sledování pohádek a videí v angličtině
úterý M JA
středa M Pří
čtvrtek M JA
pátek M Vl

6. - 9. ročník
pondělí samostatné tvoření, sledování pohádek, videí a filmů v angličtině
úterý M D F
středa M JA Z
čtvrtek M JR/JN Ch
pátek M JA

Doporučujeme zařazovat pravidelný pohyb. Vše si mohou žáci zaznamenávat do tabulky Slušňákovo desatero. ... (Slušňákovo desatero v *.PDF)

16.3.2020 Ing. Aleš Kazický, ředitel
aktualizace 21.5.2020
Prosíme žáky, aby úkoly zpracovávali a posílali jednotlivým učitelům průběžně. Budeme se snažit vám pomoci.
                                                                                                                                                  Děkujeme, učitelé ZŠ Bulharské

Tipy: