Školní hřiště

Škola má venkovní hřiště dlouhodobě v nevyhovujícím stavu. Přestože již deset let existuje projekt na jeho rekonstrukci, nepodařilo se doposud sehnat dostatek finančních prostředků na jeho realizaci. V lednu 2019 došlo k významnému posunu, protože na setkání veřejnosti se zástupci obce byl stanoven termín pro dokončení rekonstrukce na rok 2021. Co se kolem našeho hřiště děje, budeme zveřejňovat na tomto místě.

• 18.2.2019 - proběhla obhlídka aktuálního stavu hřiště pracovním týmem na místě a škola předala zřizovateli nový situační náčrt hřiště

• 8.2.2019 - proběhla koordinační schůzka za přítomnosti starostky Ing. Lucie Baránkové Vilamové, Ph.D., místostarosty Mgr. Martina Tomáška, Ph.D., místostarostky Mgr. Petry Brodové, MPA a ředitele školy Ing. Aleše Kazického

• únor 2019 - v radničním zpravodaji PRIO vyšel článek věnovaný našemu hřišti s titulkem Dobrá zpráva pro žáky i učitele: hřiště bude!

• 7.1.2019 proběhlo setkání veřejnosti se zástupci obce a vedení školy