Třída 5.A

ídní učitelka: Mgr. Petr Krňávek

VYDLABÁVÁNÍ DÝNÍ

Žáci z 5.A vydlabávali dýně přesně v den Halloweenu. Školu jsme už měli nazdobenou, tak jsme všude cítili strašidelnou atmosféru.:-) Děti si vydlabávání moc užily a krásné strašidelné dýně rozmístily po parapetech. Už se těšíme zase na příští rok.😊

ZAKLETÁ TŘÍDA

Ve 3.A jsme prožili dušičkový čas „vzpomínkou“ na hodnoty, životní pohledy, které jsou pro nás důležité – láska, důvěra, pravda, kamarádství, radost. Společně jsme chtěli, aby v naší třídě s námi nadále zůstaly, proto jsme pátrali po zaklínadle, které nám pomůže je získat zpět. Soutěžili jsme v počtech, sbírání zlatavého kamene, motání pavučiny, hádání slov atd. Energii jsme doplňovali pamlsky, které děti na posilněnou přinesly. Tím, děkuji všem rodičům za atmosféru, kterou jsme pro děti společně vytvořili a věřím, že láska, důvěra, pravda, kamarádství a radost v našich životech budou mít vždy své pevné místo.

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=0QmSKpUWCFg

Výtisková Vladana, 3.A